NE DEMEK?

Ne demek?

Ne demek?

Blog Article

nurettin İtiraf: Sektör 2 – Nymphomaniac: Vol. II izle filmini favori filmleri arasına ekledi  

Sitemizde yayınlanan bütün videolar çeşitli kaynaklardan "emled ve iframe" kodları eliyle eklenmiş olup rastgele bir videoteyp dosyası sitemizde yüklü bileğildir.

A substitute teacher who drifts from classroom to classroom finds a connection to the students and teachers during his latest assignment.

A dramatization of the 1968 strike at the Ford Dagenham car plant, where female workers walked out in protest against sexual discrimination.

A veteran assigned to extract Earth's remaining resources begins to question what he knows about his mission and himself.

The discovery of a massive river of ectoplasm and a resurgence of spectral activity allows the staff of Ghostbusters to revive the business.

Rebecca Netflix özümlemeı romantik dram gerilim türündeki filmi filmw.kemiksiz nüansı ile Rebecca türkçe dublaj izleyebilirsiniz Genç ve saf bir elkızı, Maxim de Winter adlı zengin bir adamla evlenir. Başlarda her şey uğrunda gibi görünse de zamanla kocasının ve evimizdeki ihtimamçilerinin kocasının ilk ailesına karşı duyduğu merbutlığı görmeye adım atar, evde canlı hiç sima Rebecca'nın izlerini silememiştir.

Adblock Belirleme Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam önleyici eklentinizi devre dışı buzakınız ve sayfayı yenileyiniz!

An intellectually nonconformist friar investigates a series of mysterious deaths in an isolated abbey.

Sevgilisiyle izleyecek kızlar filmin ortalarına esaslı muhatara çanları çalmaya adım atar uyanıklık edin

Gene de 2020 yılı salgın da olsa beyaz perde seyircilerini top filmsiz bırakmadı ve birbirinden muhteşem filmleri beyaz perdede bekleyen hayranları ile tarihler sabah akşam bileğemekmesine karşın buluşturmayı mebdeardı.

A five-year-old Indian klan is adopted by an Australian couple after getting lost hundreds of kilometers from home. 25 years later, he sets out to find his lost family.

A semi-spinoff of the popular Yu-Gi-Oh anime series, focusing on a uzunluk named Jaden and his misadventures birli a student at an esteemed Duel Monsters academy.

İşleri film izleyicisine filmin dublajlı şu demek oluyor ki muahharen selen eklendikten sonra sunulduğunu başkalık ettirmeden izletmektir. Bir gayrı bileğteamülle türkçe dublaj film izleyicisine filmin muahharen seslendirildiğini hissettirmemek, senkron hataları yapmamak ve seslendirdiği kişinin karakterini kendi seda tonu ile uyumlu hale getirmektir.

altyazılı film izle
altyazılı film

Report this page